IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

ARCONTA HAKKIMIZDA

1979 yılında İzmit şehir merkezinde şahıs şirketi olarak faaliyete başlayan Arconta, 1991 yılında limited şirketi olmuştur. 1986 yılından itibaren 38 yılı aşkın tecrübesiyle Başiskele/Kocaeli’ndeki 1000 metrekarelik alan üzerine kurulu fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Başlangıçta yalnızca vana ve flanşlarda kullanılan spiral sarımlı conta üretimi yapan Arconta, daha sonra artan talep doğrultusunda her türlü conta ve sızdırmazlık elemanı üretimini yapar duruma gelmiştir. Arconta tarafından imal edilen contalar sayesinde ülkemizdeki sanayi kuruluşları yurtdışına bağımlı olmaktan kurtulmuş olup ihtiyaçlarını kısa sürede temin etmektedirler. Arconta, sanayi kuruluşlarının tüm conta ve sızdırmazlık elemanı ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite, bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

 

Kullanıldığı alanlarda küçük ya da ayrıntı olarak görülen contanın önemi, uygun olarak üretilmediğinde karşılaşılabilecek problemler de hesaba katılırsa, daha belirgin olarak ortaya çıkar. Arconta olarak sızdırmazlık elemanlarının müşterilerimiz için öneminin bilincinde üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Kalite Müşterilere İstediklerini Vermektir

 
Amacımız, kaliteyi daima yüksekte tutarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun ürünü en hızlı ve doğru şekilde sağlamaktır. Firma olarak, imal edilen ürünlerin sadece kaliteli olmasının yetersiz kaldığı, satış öncesi ve sonrasında da müşterilere verilen desteğin öneminin bilinciyle çalışmaktayız.
Kalite politikamız; ekip çalışmasına inanarak, sürekli iyileşme ve gelişmeyi kendimize hedef alarak sektöründe her zaman güvenilen, rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

 

 

 

Fabrikamız